Sākums / Katalogs / Bērnu zābaki / Bērnu ziemas zābaki

Showing 1–12 of 13 results

Rādīt filtrus

Sākoties aukstajam laikam, jebkura māmiņa domā, kādi ziemas zābaki bērniem ir vispiemērotākie. Tiem vajadzētu būt ne tikai siltiem un skaistiem, bet arī ērtiem. Ir nepieciešams izvēlēties tādu ziemas apavu modeli, kas neradītu diskomfortu mazulim.

 Ziemas apavi bērniem – viegli, ērti un elastīgi

Pavērojiet, ja mazulis pastaigas laikā ātri nogurst un nespēj izskaidrot iemeslus, visticamāk, tas ir saistīts ar viņa apavu neērtu valkāšanu. Ieteicams izvēlēties bērnu ziemas zābakus no uzticamiem ražotājiem, kuri augstu vērtē savu reputāciju. BOGS ziemas zābaki bērniem ir kvalitatīvi un piemēroti Latvijas mainīgajiem laikapstākļiem. Šiem bērnu ziemas apaviem ir elastīga zole, pie tam tā neslīdēs uz ledus. BOGS rūpējas par klientiem, veidojot savus ziemas zābakus bērniem, kas ne tikai silda, bet arī pareizi sadala slodzi uz muskuļu un skeleta sistēmu, kad bērniņš iet.

Ziemā bērnam ir ļoti grūti pārvietoties lielā apģērba dēļ, tāpēc nevajadzētu pievienot svaru ar bērnu ziemas zābakiem. BOGS zēnu un meiteņu ziemas zābaki ir praktiski nejūtami uz kājām, tātad tie neradīs diskomfortu ārā ejot. Kā arī ir būtiski, lai bērnu ziemas zābaki elpotu, kas novērstu kājas svīšanu. Ar šo lieliski tiek galā BOGS Max-Wick tehnoloģija, kas veicina sviedru tūlītēju izvadīšanu, saglabājot kājas sausas un siltas. Taču neaizmirstiet par termozeķēm ar vismaz 30% sintētiku sastāvā, jo pretēji tam ​​dabīgā vilna notur mitrumu iekšpusē, kas vēlāk noved pie bērnu kājiņu sasalšanas.

BOGS ziemas zābaki bērniem – ūdensnecaurlaidīgi un izturīgi

Visi BOGS ziemas zābaki bērniem ir ūdensnecaurlaidīgi un ir viegli kopšanā, tos ir tikai jānoskalo ar ūdeni. Ir apavu modeļi, kurus var mazgāt veļasmašīnā, taču ziemas zābaki bērniem nedrīkst tikt novietoti uz radiatoriem vai citiem sildošiem elementiem, tiem jāļauj izžūt dabiskā ceļā. Un nedrīkst aizmirst par apavu kopšanu – svarīgi jebkuru ziemas apavu virsmu apstrādāt ar speciāliem aizsargājošiem aerosoliem.

Bērnu ziemas apavi – ka veikt izvēli?

Lai varētu veikt izvēli, kādi bērnu ziemas zābaki ir vispiemērotākie, izmantojiet šo vienkāršo sarakstu:

  • Mēģiniet izvēlēties tikai tos ražotājus, kuri ir sevi pierādījuši tirgū;
  • Nepērciet ziemas zābakus bērniem uz nākotni, svarīgi ir, lai apavus būtu ērti valkāt šobrīd;
  • Rūpīgi pārbaudiet ziemas zābaku zoles elastību un izturību pret ledu, pie tam tiem jābūt viegliem un stabiliem;
  • Ir vērts dot priekšroku tādiem bērnu ziemas apaviem, kurus var viegli uzvilkt pašam bērnam;
  • Dodiet priekšroku ūdensnecaurlaidīgiem ziemas zābakiem.