Noderīgi

Kādus bērnu apavus izvēlēties Latvijas starpsezonai un ziemai?

latvijas-starpsezonai-3

Iestājoties rudenim, daudzi vecāki sāk aizdomāties par piemērotu apavu iegādi saviem bērniem. Kā zināms laikapstākļi Latvijā ir nepastāvīgi un pat vasarā ir sastopams drēgns un lietains laiks, bet ziemā auksto un sniegaino laiku uzreiz nomaina slidens, bet slapš laiks. Apavu izvēle bērniem ir visgrūtākā – tiem jābūt ērtiem, viegliem, siltiem un ārēji pievilcīgiem. Bet pati galvenā apavu īpašība, kas ir svarīga, – apavu ūdensnecaurlaidība. Gan rudeī, gan ziemā mūsu ielas ir gandrīz vienmēr slapjas, Biežās lietusgāzes noved pie tā, ka bērns obligāti atrod kādu peļķi, kuras dziļumu vēlas izmērīt. Nekvalitatīvu apavu dēļ, kas laiž cauri mitrumu, bērni bieži vien slimo.

Tapēc apavus bērnam jāizvēlas rūpīgi, priekšroku dodot pazīstamiem un drošiem zīmoliem, kuriem uzticas daudzi vecāki.

Taču ūdensnecaurlaidība – tas nav vienīgais bērnu apavu uzdevums. Apaviem jābūt siltiem, jo ziemas mēdz būt arī ļoti aukstas. Taču tie nevar būt parāk silti, jo tad kājiņas svīdīs, kas arī var novest pie bērna saslimšanas. Un, protams, apaviem jābūt ērtiem, lai bērnu kājiņas justu komfortu.

latvijas-starpsezonai-2

Šodien, atšķirībā no mūsu vecvecāku laikiem, tādus apavus atrast nav grūti. Tirgū ir piedāvāta apavu modeļu daudzveidība, starp kuriem vienmēr var izvēleties to, as patiks Jūsu bērniem. Viens no tādiem veikaliem – ir mūsu veikals BOGS Latvija, kur ir piedāvāti oriģinālie BOGS zīmola apavi. Šī zīmola apavi ir viegli un mīksti, ar ērtiem rokturiem, pateicoties kuriem, bērns var pats bez grūtībām tos uzvilkt. Ūdensnecaurlaidīgie apavi BOGS ir piemēroti no pirmiem bērnu soļiem (22 izmērs) un līdz pat 45 vīriešu izmēram. Visi šī ASV zīmola apavi atšķiras ar savu neatkārtojamu kvalitāti, ko arī apliecina neskaitāmas lietotāju pozitīvās atsauksmes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *