Sākums / Katalogs / Bērnu zābaki / Bērnu rudens zābaki

Attēloti 9 produkti

Rādīt filtrus

Sākoties rudenim, vecākiem sākas arvien jauni pārdzīvojumi, jo jāsāk meklēt rudens zābaki bērniem. Kā zināms Latvijā rudens priecē ne tikai ar košām lapu krāsām, bet arī ar lietainām dienām un peļķēm uz ielām. Līdz ar to, meklējot sezonālo apavu pāri, vecāki nereti dod priekšroku tādiem apaviem, kā gumijas zābaki bērniem. Tas ir saprotams, jo mūsdienās bērnu gumijas zābaki ir ne vien ir ūdensizturīgi, bet arī tādi, ka piemēram, BOGS zīmola gumijas zābaki bērniem, kas ir paredzēti valkāšanai arī ziemas laikā. Protams, vasaras mēnešiem labāk izvēlēties tos gumijas zābakus, kas ir bez siltinātāja.

Gumijas zābaki bērniem

Rudens nav iedomājams bez gumijas zābaku pāra. Pie tam mūsdienās gumijas zābaki bērniem ir lieliski apavi jebkurai sezonai. Kad apavi ir ar auduma oderi, labāk nesāt tos vēlā pavasarī vai agrā rudenī, savukārt, kad gumijas zābaki ir ar kažokādu, tie der pat agram pavasarim vai vēlam rudenim, bet gumijas zābaki ar filca siltinātāju der pat ziemas mēnešiem. Svarīgi pievērst uzmanību temperatūras režīmam, ko norādījis ražotājs, kā tas ir BOGS  bērnu gumijas zābakiem. Valkājot tos, Jūs vienmēr zināsiet atbilstošās temperatūras robežas.

Liela uzmanība ir jāpievērš bērnu gumijas zābaku svaram un zolei. Zolei jābūt neslīdošai, lai mazās kājiņas droši pārvietotos pa slideniem akmeņiem. Ne mazāk svarīgs ir svars un labāk izvēlēties tādus apavus, kas ir viegli gumijas zābaki bērniem, tādi kā BOGS apavi, jo, skrienot savās darīšanās, mazuļiem nevajadzētu ātri sagurt.

Bērnu gumijas zābaki un to kopšana

Izvēloties bērnu gumijas zābakus, tie jāpērk par vienu izmēru lielākus. Nedrīkst iegādāties mazākus zābakus, pat ja tie tikai nedaudz spiež. Gumijas lietus zābaki, atšķirībā no ādas, nestiepjas un tos nevar iznēsāt. Gumijas zābaki bērniem tāpat kā pieaugušo apavi prasa kopšanu. Slapji zābaki ir jāizžāvē, tamdēļ nedrīkst lietot sildītājus, bet vienkārši piepildiet zābakus ar avīzi, kas uzsūc mitrumu vai atstājiet tos izžūt istabas temperatūrā. Gadījumā, ja gumijas zābaki ir ļoti netīri, tos var vienkārši nomazgāt un noslaucīt ar drānu. Ja Jūsu bērns ir izvēlējies krāsainus rudens apavus, tos var apstrādāt ar parasto vazelīnu. Lai bērnu gumijas zābaki kalpotu ilgi, tie ir jākopj tāpat kā citi apavi. Pievērsiet uzmanību BOGS bērnu gumijas zābakiem, tie ir vienkārši kopšanā un valkāšanā, līdz ar to apmierinās katra bērna un vecāka vēlmes.