Sākums / Katalogs / Bērnu zābaki

Showing 1–12 of 17 results

Rādīt filtrus

Latvijā ziema mūs nelutina ar salu un daudz sniega aiz loga, taču bieži vien mēs saskaramies ar slapju un drēgnu laiku, kuru dažreiz nomaina neliels sniedziņš, kas pārvēršas slapjā putrā. Bet neskatoties uz to, mēs ejam savās darīšanās un mazie bērni iet skolās un dārziņā. Līdz ar to rodas jautājums par piemērotu bērnu apavu izvēli, jo tieši bērni ir tie kuriem nepieciešami kvalitatīvi, ērti un ūdensnecaurlaidīgi apavi, kas paredzēti jebkuriem laikapstākļiem.

Apavi bērniem – smagā izvēle

Mūsdienās ir tik milzīgs bērnu apavu piedāvājums, ka nereti vecāki apmulst. Kādi zābaki bērniem būs vispiemērotākie? Protams, ir jāpievērš uzmanība neslīdošai zolei, lai bērns justos stabili, ejot savās gaitās, ka arī svarīgs faktors ir tas, ka bērnu apavi ir ūdensnecaurlaidīgi, jo bērniem ļoti patīk ielīst kāda peļķē un tad kājiņas paliek mitras. Taču ne mazāk svarīgi ir tas, ka bērnu zābaciņi ir iepatikušies pašiem mazajiem. Mazu bērnu ir diezgan grūti saģērbt iešanai ārā, taču iedomājaties, ja viņš pats ar prieku velk kājiņās zābaciņus, kas tik ļoti iet pie sirds!

Bērnu apavi internetā

Protams, pienākot brīdim, kad ir jāiegādājas kārtējie bērnu zābaki, vecāki dodas uz tuvāko veikalu, kur, tērējot savu laiku un bērna pacietību, cenšas atrast tos īstos zābaciņus, kas patiks gan bērnam, gan vecākiem. Kāpēc tērēt laiku staigāšanai pa veikaliem, ja mūsdienās ir tik viegli nopērkami bērnu apavi internetā? Jūs variet atrast Jums nepieciešamo izmēru bērnu apaviem, ka arī pielāgot savas vēlmes un iespējas sēžot mājās un pavadot laiku ar ģimeni.

Bērnu apavi no BOGS

Mūsdienu interneta pasaule ļauj mums izmēģināt dažnedažādus jaunumus. Tagad arī Latvijā ir pieejami BOGS universālie bērnu zābaki, ka arī apavi pieaugušajiem. Tie atšķiras no citiem bērnu apaviem ar savu daudz sezonālu izmantošanu. Tieši šie universālie zābaki bērniem ir piemēroti valkāšanai no rudens līdz pat pavasarim, jo daudzi modeļi ir ērti nēsājami no +10 C temperatūras līdz pat -25 C. Nez tā Bogs apavi bērniem un pieaugušajiem ir ūdensnecaurlaidīgi, apstrādāti ar pret slīdošiem materiāliem un ir ļoti ērti valkājami. Ja Jūsu izvēle kritīs uz Bogs bērnu zābaciņiem, Jūsu bērni to novērtēs un negribēs sev citus apavus!