Jūsu BOGS° lietošana

BOGS apavus var valkāt no vienas sezonas pārejot citā. Pastāv dažādi siltumizolācijas līmeņi, bet parasti arī pašus spēcīgākos un salizturīgos apavus var nēsāt pie nulle grādiem un nelieliem plusiem, jo pastāvīgi tiek uzlabotas tehnoloģijas, kas rūpējas par to, lai kājas nesvīstu un jūs justos ērti.

Tādi garie zābaki kā Classic Highs visērtāk nēsāt ir no septembra līdz maijam. Tie aprīkoti ar 7 mm Neo-Tech siltumizolējošo slāni un Max-Wick absorbējošo slāni, kas paredzēta mitruma izvadīšanai no zābakiem un nepatīkamo smaku absorbcijai, saglabājot kājas sausas un komfortā. Citi modeļi ir aprīkoti ar mazāk spēcīgu siltumizolāciju, līdz ar to jums būs komfortabli cauru gadu.

BOGS apavi, kuriem nav noteikts temperatūras režīms, nav paredzēti lietošanai ekstremālajos aukstajos apstākļos. Šos zābakus var nēsāt visas dienas garumā arī aukstajā lietainajā laikā, bet tie nav paredzēti lietošanai aukstajos ziemas mēnešos, kad temperatūra nolaižas zem nulle grādiem.

Sieviešu Classic zābakiem apkārtmērs sastāda 35 cm. Šie zābaki radīti ar četru pušu izstiepšanās spēju, kas ļauj ietilpināt zābakā lielāku kāju nekā parastajos gumijas zābakos. Ja Jūsu kājas apkārtmērs ir vēl lielāks, mēs iesakām izvēlēties apavus, ka ir zemāki, līdz ar to atrast sev piemērotākos modeļus. Precīzāki mērījumi norādīti produkta aprakstā.

BOGS apavu Neo-Tech siltumizolācija ir paredzēta Jūsu kāju siltumam un ērtumam. Mēreniem laikapstākļiem mēs piedāvājam jūsu izvēlei 2 mm Neo-Tech slāni, bet aukstiem un bargiem saliem  – 7 mm Neo-Tech siltumizolējošo slāni, pateicoties kam Jums būs ērti arī pie -400C.

Produkcijas pamatjautājumi

Jā, BOGS Neo-Tech tā ir elastīga sintētiska gumija, kas ir 100% ūdensnecaurlaidīga. Tā nodrošina siltumizolāciju un absorbē mitrumu.

BOGS apavi nesatur PVC, taču daži modeļi ir satur lateksu, lai zābaki stieptos un jums būtu ērti.

Tikai Baby Bogs Classics un Summits modeļi ir piemēroti mazgāšanai veļas mašīnā. Pēc mazgāšanas izlieciet tos svaigā gaisā, lai tie izžūst.

Mēs rekomendējam ar BOGS apaviem izvēlēties vidēja biezuma termozeķes, labāk no vilnas. Gaiss, kas ir ap Jūsu kājām saglabā siltumu. BOGS apavi radīti, lai saglabātu jūsu kāju siltumu un neļautu tam tikt ārā. Ja zeķes būs biezas un daudzslāņainas, tad tās liegs gaisam cirkulēt zābakos un jums nebūs tik komfortabli.

No kā ir veidoti BOGS°?

BOGS apaviem tiek izmantota tikai dabīga, augstas kvalitātes sintētiskā kaučuka gumija, kas ir ļoti ilglaicīgi lietojama. BOGS apavi aprīkoti ar Neo-tech siltumizolējošo un uz četrām pusēm stiepjošo materiālu siltumam un komfortam. Classics modeļi ir radīti no 100% ūdensnecaurlaidīga materiāla  līdz par zābaka augšdaļai. BOGS tie ir apavi, kuros ir ērti no mērenajām līdz pat ļoti zemām temperatūrām, jums tikai jāizvēlas piemērotais modelis.

Papildus var atrast informāciju pēc linka

Īpašais pārklājums uz BOGS apaviem tiek uzklāts gumijas aizsardzībai ražošanas procesā. Tas uzreiz sāks tīrīties nost uz jebkuras grumbuļainas virsmas, tādas kā asfalts vai vienkārši pāris reizes nēsājiet tos svaigā gaisā.